Стоп – насильство!

Мій улюблений світ — без насильства,
Без жорстокості, болю і зла,

Де народом заспівана пісня
Містить тільки хороші слова…

8  грудня в училищі були проведені заходи на тему: СТОП - НАСИЛЬСТВО

Скажи ні насильству

Стоп насьльство

16.11-20.11.2020р

З метою формування у здобувачів освіти екологічного світогляду, активної громадянської позиції щодо енергоефективності в училищі з 16 по 20.11.2020 проходив «Тиждень енергоефективності». Упродовж тижня проведено: тематичні онлайн-уроки, онлайн-перегляд відеофільмів на екологічну тематику та енергетичні проблеми, розробка інформаційних бюлетенів «Енергосбереження –це просто», учнівських проєктів «Друге життя побутових відходів», конкурс екоплакатів, виставка літератури на енергозберігаючу тематику. Учні зазначили, що не всі з них замислювалися над проблемою ефективного збереження енергії, а тепер переконалися, що ресурси слід економити.