Абітурєнту

Якщо  людина не знає, до якої гавані вона прямує, для неї жоден вітер не буде попутним

Вибір професії – це важливий крок,  який визначає дорогу в доросле життя кожної людини. Ось тому працівники Професійно-технічного училища і вирішили допомогти випускникам Божедарівського ліцею зробити перші кроки, обрати напрямок руху перед вирішальним моментом в їх житті.

Саме цій темі був присвячений профорієнтаційний тренінг «Впевнено крокую у майбутнє» для учнів 9-их та 11-го класів. Юнаки та дівчата виправдали наші сподівання та відзначилися  своєю активністю та креативністю, розвитком критичного мислення, інтуіцією та ініціативністю.

Заступник  директора з виховної роботи Зінюк Т.Є. Та майстер виробничого навчання Неставальська М.Ф.  підготували мотивуючі притчі, які налаштували учасників заходу на плідну роботу.

Старшокласники мали змогу визначити свою схильність до певного типу майбутньої професії, «приміряти» на себе ті, які вони можуть отримати в нашому училищі та дізнатись  про деякі важливі риси, що допоможуть досягнути успіху у кожній з них.

Також самі для себе дали відповідь на питання: «Які є наслідки вдалого або невдалого вибору професії?»

Народна мудрість каже: щасливий той, хто радісно йде на роботу і з радістю повертається додому. Але, щоб радісно було йти на роботу, треба одержувати від неї задоволення, а це залежить від вдало обраної професії. Наш захід це тільки початок, а вдалий вибір, звичайно, залежить від випускників. Головне пам’ятати «золоту формулу», що завжди допомагає в житті: «Хочу - можу - маю - треба».        Сподіваємось, що їм стануть  у пригоді наші поради і незабаром ми всі дізнаємося про їх професійні досягнення.

Моя професія секретар керівника